Badminton Opava

            Home | Obchod |

 

 

Badminton Opava
 
        Fotogalerie
        Rakety Yonex
        Odkazy
        Archiv - sezóna 2014/15
        Archiv - sezóna 2013/14
        Vyplétání raket
        Trenéři SK p.e.m.a.
        Pro rekreační hráče
 
        Výsledky družstva
     

 .

 


INFORMACE PRO AMATÉRSKÉ A REKREAČNÍ HRÁČE 
  
Trenérská základna SK p.e.m.a. Opava
 
V oddílu badmintonu SK p.e.m.a. Opava působí v současnosti tito trenéři s licenci ČBaS:
 
Milan Selingr - trenér II. třídy (školitel trenérů nižších tříd), držitel licence B (absolvent akreditovaného studijního programu na Univerzitě Karlově v Praze)
 
Petr Suchánek - trenér III. třídy
Radim Tomšík - trenér III. třídy
Pavel Zapletal -trenér III. třídy
 
Tomáš Horut - trenér IV. třídy
Ondřej Žurek - trenér IV. třídy (kontakt 720205960)
 
(ověření platnosti uvedených licencí ZDE)
 
1. Nabídka konzultací a trenérských služeb
Pokud máte zájem o konzultaci, případně pomoc pro zlepšení vaší hry a odstranění základních chyb, můžete se na naše trenéry obrátit. Je možnost dohodnout individuální přístup ke každému zájemci. Už po jedné lekci zjistíte, že některé chyby si ani neuvědomujete a přitom jsou pro celkový herní výsledek podstatným omezením.
 
2. Sparringpartner pro váš badmintonový trénink
Chybí Vám spoluhráč na badminton? Chcete si vyzkoušet hru na závodní úrovni nebo tréninkovou hodinu, jakou absolvují závodní hráči? I v tomto případě vám můžeme vhodného hráče doporučit a zajistit.
 
3. Nákup rakety
Pokud se připravujete na nákup rakety, můžete konzultovat vhodnost vašeho výběru podle stylu a techniky hry. Náš oddíl má partnerství s firmou Yonex - světovou jedničkou ve vybavení pro badmintonisty. V posledních letech se objevily padělky raket všech značek. Rakety zaslané odněkud z Asie sice vypadají věrohodně, ale při porovnání s originály kvalitou neobstojí. Nejsou vyráběny originálními technologiemi a jejich herní vlastnosti jsou bídné. Trvanlivost průchodek strun je minimální a i když jsou prodávány mnohdy za čtvrtinu ceny originálu, jejich nákup je vyhozením peněz za levný šunt. 
 
4. Badmintonové míčky
Závodní hráči Opavy trénují badmintonovými míčky Yonex AeroSensa 50, i u tohoto míčku se objevily padělky nevalné kvality. Oproti originálním míčkům se padělané rozpadaly už po několika výměnách, takže i těch 200 Kč za krabici (oproti téměř 700 Kč za originální tucet) byly vyhozené peníze. Pro rekreační hráče jsou ale doporučovány plastové míče s mnohem větší trvanlivostí Mavis 350, které jsou nejlepší volbou vzhledem k poměru kvalita (výdrž)/cena. Badmintonové míče samozřejmě nelze kupovat ve velkém množství "do zásoby", protože jak peří, tak i korek vysychají a míčky ztrácejí trvanlivost. Míčky distribuujeme za nejnižší internetové ceny přímo od výhradního dovozce do ČR. Odběrem samozřejmě ušetříte na poštovném, které je při nákupu několika krabic zbytečným výdajem.
 
5. Další badmintonové vybavení
Pro dobrý pocit ze hry je nutné mít solidní základní vybavení. I zde je potřeba dbát na vhodnou omotávku, správný výplet (vhodně vypnutý podle stylu hry a typu rakety) a správnou badmintonovou obuv.
 
Pokud Vás některý z bodů 1 -5 oslovil, můžete se obrátit s dotazem na adrese selingr@centrum.cz
Milan Selingr, předseda badmint. oddílu SK p.e.m.a. Opava, tel. 607 993 155 (mezi 12. a 16. hod.)
 
 

 
Flag Counter
 

Copyright © Ing. Milan Selingr 2013-2016 (aktualizace květen 2016) TOPlist